Štartová listina - štafety

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Zverejnená štartovná listina obsahuje IBA bežcov a štafety, pri ktorých boli úplne a správne vyplnené všetky povinné údaje! Údaje si účastníci upravujú sami po prihlásení sa na www.predpredaj.sk. V prípade akejkoľvek reklamácie registrácie je potrebné kontaktovať helpdesk predpredaj.sk:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., +421 2 577 85 500
Pondelok – Piatok, 08:30 – 16:00 hod

RELAY TEAMS - STEFANIK TRAIL 2017

Relay teams Stefanik trail, 2017
Štafeta / Relay Krstné meno / First name Priezvisko / Last name Štát / Country Funkcia / Role
Last modified: 08-06-2017
TV JOJ Running Team Brigita Juríčková SVK kapitán štafety
Matej Farbula SVK bežec štafety
Angelika Kutisova SVK bežec štafety
Adriana Mikundová SVK bežec štafety
Nikoleta Molnarová SVK bežec štafety
Vladimír Šrámek SVK bežec štafety
Matej Strcula SVK bežec štafety
Skyrunning Serbia Ivan Milovanovic SRB kapitán štafety
Dušan Bazić SRB bežec štafety
Duško Momić SRB bežec štafety
Jovan Ponjevic SRB bežec štafety
Nevena Rajković SRB bežec štafety
Marija Sekulović SRB bežec štafety
Aleksandar Štajfer SRB bežec štafety
Team Pavlačka Pavol Pavlačka SVK kapitán štafety
Stanislav Luža SVK bežec štafety
Pavel Pastucha SVK bežec štafety
Martin Pavlačka SVK bežec štafety
Peter Pavlačka ml. SVK bežec štafety
Peter Pavlačka st. SVK bežec štafety
Aliter Technologies Igor Daňový SVK kapitán štafety
Ivan Blecha SVK bežec štafety
Pavol Jánoš SVK bežec štafety
Viliam Klamarčík SVK bežec štafety
Miloš Murza SVK bežec štafety
Maroš Nemec SVK bežec štafety
Jozef Paulišin SVK bežec štafety
Bežíme s Plamienkom Martin Haizer SVK kapitán štafety
Martina Bird-Capkova SVK bežec štafety
Tomáš Kadár SVK bežec štafety
Peter Kubala SVK bežec štafety
Vladimír Mitringa SVK bežec štafety
Vladimír Šatka SVK bežec štafety
Zuzana Schriffel SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 2 Francois Mortreuil SVK kapitán štafety
Amélie Chenin SVK bežec štafety
Alexandre Ivanov AUT bežec štafety
Jean-Damien Lepère FRA bežec štafety
David Mortreux SVK bežec štafety
Bernard Rosay SVK bežec štafety
Kristian Uher SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 1 Didier Rogasik SVK kapitán štafety
Alexandre Affre FRA bežec štafety
Michal Kubinec SVK bežec štafety
Pavol Kuštár SVK bežec štafety
Adam Liberčan SVK bežec štafety
Pavol Pecník SVK bežec štafety
Marie-Ondine Vidal FRA bežec štafety
Priatelia Včelína Branislav Hanták SVK kapitán štafety
Pavol Brezovský SVK bežec štafety
Andrej Maslák SVK bežec štafety
Katka Ondrejková SVK bežec štafety
Margaréta Pakšiová SVK bežec štafety
Róbert Ribansky SVK bežec štafety
Martin Rosíval SVK bežec štafety
S Lenovom cez hory Martin Roll SVK kapitán štafety
Paulína Bednárová SVK bežec štafety
Matej Farkaš SVK bežec štafety
Lukáš Gaži SVK bežec štafety
Rodomír Hudák SVK bežec štafety
Milan Križanek SVK bežec štafety
Zuzana Uherová SVK bežec štafety
P'art of Heart Elite Richard Chrappa SVK kapitán štafety
Daniel Kľúčik SVK bežec štafety
Jakub Michalec SVK bežec štafety
Patrik Milata SVK bežec štafety
Bronislav Novák SVK bežec štafety
Juraj Rebro SVK bežec štafety
Gabriel Švajda SVK bežec štafety
KRB Dolné Orešany Marek Zuzčák SVK kapitán štafety
Ivan Belica SVK bežec štafety
Peter Belica SVK bežec štafety
Rastislav Dobšovič SVK bežec štafety
Peter Jurásek SVK bežec štafety
Oľga Kosibová SVK bežec štafety
Ľubomír Križan SVK bežec štafety
BERNOHY.sk Miroslav Kyselica SVK kapitán štafety
Jerome Azuara SVK bežec štafety
Radoslav Klein SVK bežec štafety
Marcel Machač SVK bežec štafety
Luboš Puškar SVK bežec štafety
Matúš Rojko SVK bežec štafety
Marek Šefčík SVK bežec štafety
S2K Juraj Novotný SVK kapitán štafety
Dušan Dodek SVK bežec štafety
Gabriel Foltán SVK bežec štafety
Rastislav Karbas SVK bežec štafety
Jozef Kollár SVK bežec štafety
Peter Mihalovič SVK bežec štafety
Bohumil Soukal CZE bežec štafety
Carpathoholics Miroslav Košík SVK kapitán štafety
Roland Bielčik SVK bežec štafety
Tomáš Dovala SVK bežec štafety
Marián Grebáč SVK bežec štafety
Peter Mizner SVK bežec štafety
Slavomír Šebík SVK bežec štafety
Part of Heart zienky jana Martanovičová SVK kapitán štafety
Zuzana Alexanderčíková SVK bežec štafety
Ludmila Kollárová SVK bežec štafety
Tibor Mišutka SVK bežec štafety
Monika Palečková SVK bežec štafety
Mariana Vašková SVK bežec štafety
Monika Zemanovská SVK bežec štafety
Paberky Adrián Kubík SVK kapitán štafety
Martin Belas SVK bežec štafety
Miro Hofbauer SVK bežec štafety
Martin Kalmar SVK bežec štafety
Filip Labanc SVK bežec štafety
Robert Nurnberger DEU bežec štafety
Táňa Šufliarska SVK bežec štafety
Neznami Robo Beleš SVK kapitán štafety
Tomáš Antonín SVK bežec štafety
Ľubomír Dobrovodský SVK bežec štafety
Branislav Dyačovski SVK bežec štafety
Ľubomír Martinka SVK bežec štafety
Peter Sedliak SVK bežec štafety
Ľubomír Tvrdoň SVK bežec štafety
Tatra runners Michal Materný SVK kapitán štafety
Matúš Orlovský SVK bežec štafety
Silvester Pastucha SVK bežec štafety
Peter Števček SVK bežec štafety
Behači z Považia Zdeno Peceň SVK kapitán štafety
Dušan Bloudek SVK bežec štafety
Marcel Filip SVK bežec štafety
Karačon Juraj SVK bežec štafety
Tomáš Martinka SVK bežec štafety
Andrej Michalčík SVK bežec štafety
Tomaš Mikovič SVK bežec štafety
TOP 150 Martin Šibík SVK kapitán štafety
Lenka Hiklová SVK bežec štafety
Juraj Kardoš SVK bežec štafety
Silvester Pavlík SVK bežec štafety
Peter Prešnajder SVK bežec štafety
Vladimíra Robotová SVK bežec štafety
Lucia Tibenská SVK bežec štafety
Štafeta Štefánik Trail Tomas Sefcovic SVK kapitán štafety
Yury Chaus BLR bežec štafety
Timotej Husár SVK bežec štafety
Tomáš Jusko SVK bežec štafety
Filip Kojnok SVK bežec štafety
Vladimír Planka SVK bežec štafety
Peter Sirota SVK bežec štafety
Skylink SE7EN Ľudovít Vyskoč SVK kapitán štafety
Adrian Gumulak POL bežec štafety
Tomáš Jelínek CZE bežec štafety
Ladislav Řeháček CZE bežec štafety
Pavel Švanda CZE bežec štafety
Vít Vojkovský CZE bežec štafety
Miroslav Wilczek CZE bežec štafety
Záhorácký Frišký Tým Jaroslav Ščepka SVK kapitán štafety
Tomáš Daubner SVK bežec štafety
Veronika Hrčková SVK bežec štafety
Roman Kopernický SVK bežec štafety
Martina Kovárová SVK bežec štafety
Peter Nemrava SVK bežec štafety
Tomáš Skala SVK bežec štafety
Generation X Pavol Németh SVK kapitán štafety
Andrej Bachar SVK bežec štafety
Martin Borsky SVK bežec štafety
Ján Kořenek SVK bežec štafety
Vladimir Mečiar SVK bežec štafety
Richard Panik SVK bežec štafety
Michal Sasinek SVK bežec štafety
Ženský beh Žilina Andrea Šichtová SVK kapitán štafety
Anna Gerátová SVK bežec štafety
Katarína Kaššová SVK bežec štafety
Lucia Orinin SVK bežec štafety
Michaela Řiháková Kojtalová SVK bežec štafety
Daniela Vavrová SVK bežec štafety
Monika Zacharová SVK bežec štafety
Hrom do piecky! Martin Hric SVK kapitán štafety
Jaroslav Dej SVK bežec štafety
Martin Duda SVK bežec štafety
Patrik Hornik SVK bežec štafety
Vladimir Kratochvil SVK bežec štafety
Martin Novacik SVK bežec štafety
Jaroslav Svec SVK bežec štafety
AK Tlmače Andrej Salaj SVK kapitán štafety
Katarína Bátovská SVK bežec štafety
Miroslav Bátovský SVK bežec štafety
Martin Dudášik SVK bežec štafety
Michaela Kúdeľová SVK bežec štafety
Roman Skoupý SVK bežec štafety
Miroslav Stráňovský SVK bežec štafety
Behom grúňom Martin Milo SVK kapitán štafety
Jana Alezárová SVK bežec štafety
Ondrej Barci SVK bežec štafety
Anita Filová SVK bežec štafety
Kristína Kissová SVK bežec štafety
Jozef Krahulec SVK bežec štafety
Tomáš Mrva SVK bežec štafety
NECTEL running team Ondrej Macko SVK kapitán štafety
Norbert Kolhánek SVK bežec štafety
Peter Mastalic SVK bežec štafety
Štefan Mazán SVK bežec štafety
Miroslav Onduš SVK bežec štafety
Martina Podberska SVK bežec štafety
Michal Schuster SVK bežec štafety
Cez Karpaty zodri paty Lucia Hladká SVK kapitán štafety
Tomáš Kučírek SVK bežec štafety
Lukáš Ondruš SVK bežec štafety
Juraj Repta SVK bežec štafety
Miloslava Smyková SVK bežec štafety
Boris Stančiak SVK bežec štafety
Marián Štica SVK bežec štafety
Sedem statočných Lukáš Masár SVK kapitán štafety
Lukáš Gdovin SVK bežec štafety
Timotej Hudec SVK bežec štafety
Miroslav Krištof SVK bežec štafety
Pavol Pawlik SVK bežec štafety
Tomáš Summerling SVK bežec štafety
Ján Vajda SVK bežec štafety
S.T.O.P.A. 2017 Vlado Pisár SVK kapitán štafety
Zdeno Blažek SVK bežec štafety
Martina Burzová SVK bežec štafety
Andrej Pácal SVK bežec štafety
Jana Pácalová SVK bežec štafety
Martin Sághy SVK bežec štafety
Slavomír Slezák SVK bežec štafety
Starostovia ZMO René Blanárik SVK kapitán štafety
Radomír Brtáň SVK bežec štafety
Jaroslav Jazvinský SVK bežec štafety
Gilbert Liška SVK bežec štafety
Roman Pomajbo SVK bežec štafety
Róbert Repka SVK bežec štafety
Maroš Sagan SVK bežec štafety
Guláš a Pivo Richard Fančovič SVK kapitán štafety
Ľuboš Baťko SVK bežec štafety
Radim Hutta SVK bežec štafety
Juraj Janeček SVK bežec štafety
Kristína Jurná SVK bežec štafety
Julius Mikuš SVK bežec štafety
Vít Tomašovič SVK bežec štafety
NitRUNčania Pavol Ovečka SVK kapitán štafety
Martin Čierny SVK bežec štafety
Iveta Ovečková SVK bežec štafety
Marek Petráš SVK bežec štafety
Július Vnučko SVK bežec štafety
Paulina Weissenbök SVK bežec štafety
Roland Weissenbök AUT bežec štafety
Enjoy Kedros Karol Vlasko SVK kapitán štafety
Tomáš Dankovčík SVK bežec štafety
Matej Guľváš SVK bežec štafety
Michal Klinovský SVK bežec štafety
Vladimír Polušin SVK bežec štafety
Marián Roško SVK bežec štafety
Jaromír Živna SVK bežec štafety
BeastMode Rastislav Cích SVK kapitán štafety
Jozef Harvančík SVK bežec štafety
Michal Hubík SVK bežec štafety
Martin Kučera SVK bežec štafety
Marek Willmann SVK bežec štafety
Ondrej Zsíros SVK bežec štafety
minimon running team Daniel Sýkora SVK kapitán štafety
Erik Ferencz SVK bežec štafety
Kubo Ferencz SVK bežec štafety
Andy Hlaváč SVK bežec štafety
Tomáš Radimák SVK bežec štafety
Marian Seitler SVK bežec štafety
Marian Selnekovič SVK bežec štafety
ANASOFT runners Ján Hrúz SVK kapitán štafety
Juraj Blazej SVK bežec štafety
Ivan Brezovský SVK bežec štafety
Juraj Brosz SVK bežec štafety
Peter Kraslan SVK bežec štafety
Peter Roth SVK bežec štafety
Marian Varga SVK bežec štafety
RunningPro Peter Mozsnyák SVK kapitán štafety
Peter Bednarčík SVK bežec štafety
Tomáš Kimlička SVK bežec štafety
Marian Klas SVK bežec štafety
Skylink SE7EN #2 Ľudovít Vyskoč SVK kapitán štafety
Leo Čermák CZE bežec štafety
Petr Mareš CZE bežec štafety
Jan Slavík CZE bežec štafety
Šárka Sokolová CZE bežec štafety
Kateřina Urbanová CZE bežec štafety
Andrea Vondrová CZE bežec štafety
TREKLAND TEAM Michal Salay SVK kapitán štafety
Ivan Bažalík SVK bežec štafety
Katarina Bazalikova SVK bežec štafety
Juraj Bielek SVK bežec štafety
Igor Bielka SVK bežec štafety
Tomáš Cibulkla SVK bežec štafety
Tomáš Daniš SVK bežec štafety
12 z Ivanky Jozef Paulen SVK kapitán štafety
František Kőrösi SVK bežec štafety
Milan Országh SVK bežec štafety
Valéria Pírová SVK bežec štafety
Miroslav Slama SVK bežec štafety
Juraj Tóth SVK bežec štafety
Andrej Vallo SVK bežec štafety
buckle up suckers! Lukáš Sivák SVK kapitán štafety
Andrej Farkaš SVK bežec štafety
Daniela Hrušovská SVK bežec štafety
Jakub Kovács SVK bežec štafety
Róbert Podhorský SVK bežec štafety
Lukáš Záhorec SVK bežec štafety
Filip Zlámala SVK bežec štafety
Sanasport Česká republika Eva Malevic SVK kapitán štafety
Ivo Juřena CZE bežec štafety
Matěj Kala CZE bežec štafety
Michal Nožička CZE bežec štafety
Pavel Pustina CZE bežec štafety
Kateřina Sochorová CZE bežec štafety
Jiří Toman CZE bežec štafety
Sanasport Slovensko Zdenek Stepanek CZE kapitán štafety
Martin Britan CZE bežec štafety
Matej Hruz SVK bežec štafety
Miroslav Jančík CZE bežec štafety
Premysl Kachlik SVK bežec štafety
Michal Repta SVK bežec štafety
Filip Siliar CZE bežec štafety
Belasý Motýľ Vít Nemeček SVK kapitán štafety
Roman Gréser SVK bežec štafety
Pavol Hajdúk SVK bežec štafety
Róbert Juríček SVK bežec štafety
Janka Langová SVK bežec štafety
Lucia Nagyová SVK bežec štafety
Jana Pieružková SVK bežec štafety
Fiony Petra Chudíková SVK kapitán štafety
Tatiana Benediktová SVK bežec štafety
Petra Dolejšová SVK bežec štafety
Katarina Lindbergh SVK bežec štafety
Eva Magulová SVK bežec štafety
Tatiana Tomková SVK bežec štafety
Ivana Žigová SVK bežec štafety
Priatelia Behu Ležérneho Pavol Sovič SVK kapitán štafety
Michaela Fajtová SVK bežec štafety
Michal Helcman SVK bežec štafety
Slavomír Hodúl SVK bežec štafety
Vladimír Karvaj SVK bežec štafety
Milan Polák SVK bežec štafety
František Slezák SVK bežec štafety
BK Viktória Horné Orešany Tomáš Straška SVK kapitán štafety
Vladislav Blažo SVK bežec štafety
Jozef Drahoš SVK bežec štafety
Viliam Horváth SVK bežec štafety
Daniel Medvecký SVK bežec štafety
Andrej Mesíček SVK bežec štafety
Luboš Školek SVK bežec štafety
TFT Marián Pták SVK kapitán štafety
Majka Adamcová SVK bežec štafety
Jozef Duchoň SVK bežec štafety
Michal Kamenský SVK bežec štafety
Marek Koreň SVK bežec štafety
Emil Penciak SVK bežec štafety
Tomáš Rúrik SVK bežec štafety
VIESSMANN TEAM Bohuš Diener SVK kapitán štafety
Branislav Augustovič SVK bežec štafety
Pavol Franko SVK bežec štafety
Juraj Gábovic SVK bežec štafety
Silvia Kovačičová SVK bežec štafety
Ján Nemček SVK bežec štafety
Pavol Zaťko SVK bežec štafety
Trailfunk Roman Vaňo AUT kapitán štafety
Branislav Burdej SVK bežec štafety
Zuzana Kurucová AUT bežec štafety
Pavol Moravčík AUT bežec štafety
Martin Tines SVK bežec štafety
Miroslava Vaňová AUT bežec štafety
Lukáš Zápražný SVK bežec štafety
SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY Beata Hlavatovicova SVK kapitán štafety
Viktor Galik SVK bežec štafety
David Hlavatovic SVK bežec štafety
Peter Hlavatovic SVK bežec štafety
Eva Hlavatovicova SVK bežec štafety
Peter Lazicius SVK bežec štafety
Alexander Michalička SVK bežec štafety
Pacienti s pľúcnou hypertenziou, o.z. Daniel Peterský SVK kapitán štafety
Katka Berešová SVK bežec štafety
Zoltán Faragó SVK bežec štafety
Michal Gaplovský SVK bežec štafety
Martin Reguli SVK bežec štafety
Imrich Tóth SVK bežec štafety
Adrián Vacula SVK bežec štafety
7 Wolf of Zurich Pavol Namer SVK kapitán štafety
Matus Dzubak SVK bežec štafety
Tomáš Kabina SVK bežec štafety
Matej Karkalik SVK bežec štafety
Vojtech Kubek SVK bežec štafety
Andrej Uhrin SVK bežec štafety
Matúš Uhrin SVK bežec štafety
2 Fast 2 Zurich Marek Šipicki SVK kapitán štafety
Michal Formánek SVK bežec štafety
Michal Formánek SVK bežec štafety
Tomáš Hájek SVK bežec štafety
Juraj Hrapko SVK bežec štafety
Jozef Minár SVK bežec štafety
Pavol Pasuth SVK bežec štafety
ZURICH jELITA Simone Skrucana SVK kapitán štafety
Daniel Komadel SVK bežec štafety
Rastislav Kriška SVK bežec štafety
Tomas Podhradsky SVK bežec štafety
Matej Soka SVK bežec štafety
Andrea Tinajova SVK bežec štafety
Michaela Vallova SVK bežec štafety
OZ Drahuškovo Ondrej Pakši SVK kapitán štafety
Ján Eľko SVK bežec štafety
Matúš Morong SVK bežec štafety
Ľuboš Okruhlica SVK bežec štafety
Dušan Pakši SVK bežec štafety
Ľuboš Pakši SVK bežec štafety
Michal Šelc SVK bežec štafety
Zurich Aktuári Dušan Huťka SVK kapitán štafety
Adriana Husáková SVK bežec štafety
Andrej Jakubovič SVK bežec štafety
Marcel Medo SVK bežec štafety
Michal Poláček SVK bežec štafety
Milan Polák SVK bežec štafety
Andrea Portesova SVK bežec štafety
Perskindol Team Daniel Krivosudský SVK kapitán štafety
Viliam Gál SVK bežec štafety
Dasa Lenghartová SVK bežec štafety
Jana Lenghartová SVK bežec štafety
Jozef Pastorek SVK bežec štafety
Peter Pavlík SVK bežec štafety
Ladislav Szabo SVK bežec štafety
Filthy7 squad Boris Bucha CZE kapitán štafety
Miloš Chromý CZE bežec štafety
Josef Dlouhý CZE bežec štafety
Zdena Karasová CZE bežec štafety
Petr Pávek CZE bežec štafety
Jan Tomášek CZE bežec štafety
Jan Vakula CZE bežec štafety
Klub Pezinských alkoholikov Jozef Kujan SVK kapitán štafety
Andrej Matiasovsky SVK bežec štafety
Michal Ochaba SVK bežec štafety
Matej Podstrelenec SVK bežec štafety
Darius Šilhár SVK bežec štafety
Michal Šipoš SVK bežec štafety
Pavol Stefanicka SVK bežec štafety
TatraMan2 Richard Novák SVK kapitán štafety
Rudolf Balla SVK bežec štafety
Peter Filip SVK bežec štafety
Ivan Fronko SVK bežec štafety
Erik Hevesi SVK bežec štafety
Filip Regina SVK bežec štafety
Marek Száraz SVK bežec štafety
Unicorn Systems SK Jaroslav Jakubík SVK kapitán štafety
Štefan Bigoš SVK bežec štafety
Tomáš Müller SVK bežec štafety
Tomáš Páleník SVK bežec štafety
Peter Petriska SVK bežec štafety
Lukáš Šamšon SVK bežec štafety
Jakub Vlasák SVK bežec štafety
SANTIAGO František MOŠKO SVK kapitán štafety
Marian Halčin SVK bežec štafety
Samuel Kebis SVK bežec štafety
Lukáš Petras SVK bežec štafety
Pavol Rendek SVK bežec štafety
Roman Šipoš SVK bežec štafety
Aneta Vávrová SVK bežec štafety
Coca-Cola Monster team Zbynek Chladek CZE kapitán štafety
Petr Benes CZE bežec štafety
Martin Bloksa CZE bežec štafety
Roman Malik CZE bežec štafety
Marek Zadrazil CZE bežec štafety
Trail Runners Trnava Svetlana Kurucová SVK kapitán štafety
Katarína Čapičíková SVK bežec štafety
Peter Galba SVK bežec štafety
Jitka Hergottova SVK bežec štafety
Jana Materná SVK bežec štafety
Renáta Smoradová SVK bežec štafety
Zuzana Valachovičová SVK bežec štafety
EUROPEAN TEAM JEROME HORTELANO SVK kapitán štafety
FREDERIC ANDRE SVK bežec štafety
TOMAS BOLDIZAR SVK bežec štafety
MICHAL GIMERSKY SVK bežec štafety
MARTINA PATAKOVA SVK bežec štafety
FLORENT SCHWARTZMANN SVK bežec štafety
DANIEL SLAMINKA SVK bežec štafety
Part of Heart hobby Jozef Šimo SVK kapitán štafety
Peter Bellay SVK bežec štafety
Martin Čintala SVK bežec štafety
Štefan Čuvala SVK bežec štafety
Michal Darila SVK bežec štafety
Michal Hrnčiarik SVK bežec štafety
Lukáš Stanzel SVK bežec štafety
Karpatskí vlci Marián Šintál SVK kapitán štafety
Filip Cino SVK bežec štafety
Martin Juran SVK bežec štafety
Michal Jurčovič SVK bežec štafety
Tomáš Kubek SVK bežec štafety
Gabriel Pécsi SVK bežec štafety
Renáta Šikulová SVK bežec štafety
Run4Fun Vladimír Holec SVK kapitán štafety
Michal Janovič SVK bežec štafety
Miriama Malá SVK bežec štafety
Jirí Szorád SVK bežec štafety
Tomáš Uhrín SVK bežec štafety
Martin Vaváček SVK bežec štafety
SalveFUNstoppable´s Marián Muzyka SVK kapitán štafety
Peter Jonek SVK bežec štafety
Peter Krištofovič SVK bežec štafety
Lucia Pešková SVK bežec štafety
Pavol Slodičák SVK bežec štafety
Pavlina Vraštiaková SVK bežec štafety
OMES Running Team Štefan Štefina SVK kapitán štafety
Luboš Chmatil SVK bežec štafety
Tomáš Michalec SVK bežec štafety
Andrej Paulen SVK bežec štafety
Juraj Török SVK bežec štafety
Matej Valuch SVK bežec štafety
Samuel Valuch SVK bežec štafety
KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy Peter Illés SVK kapitán štafety
Marián Dávidík SVK bežec štafety
Andrej Foltín SVK bežec štafety
Ľuboslav Moza SVK bežec štafety
Peter Pecha SVK bežec štafety
Ondrej Piják SVK bežec štafety
Matúš Trnovec SVK bežec štafety
ACTIVE PLANET WOMEN Katarína Belicová SVK kapitán štafety
Katarína Azariová SVK bežec štafety
Jana Bašnáková SVK bežec štafety
Alica Dupejová Kollariková SVK bežec štafety
Denisa Mlcochová CZE bežec štafety
Filipa ONDREJKOVA SVK bežec štafety
Izabela Rafanidesová SVK bežec štafety
Kešovkári Martin Jonáš SVK kapitán štafety
Michal Babala SVK bežec štafety
Igor Bilák SVK bežec štafety
Samuel Doval SVK bežec štafety
Michael Hornáček AUT bežec štafety
Radoslav Seman SVK bežec štafety
Maroš Valach SVK bežec štafety
Karpatskí Vlci team 2 Ladislav Vizent SVK kapitán štafety
Zdeno Čech SVK bežec štafety
Dano Federl SVK bežec štafety
Martin Gramblicka SVK bežec štafety
Tomáš Hríbik SVK bežec štafety
Mojmír Šindler SVK bežec štafety
Jakub Wlachovský SVK bežec štafety
SHERruns Petra Prekopova SVK kapitán štafety
Maria Adameckova SVK bežec štafety
Tereza Beitlova SVK bežec štafety
Lenka Bosa SVK bežec štafety
Martina Brcakova SVK bežec štafety
Martina Cibova SVK bežec štafety
Lucia Kurincova SVK bežec štafety
Big Mac Running Team Martin Mác SVK kapitán štafety
Milan Bogár SVK bežec štafety
Ján Gajdošík SVK bežec štafety
Rastislav Gira SVK bežec štafety
Miroslav Poul SVK bežec štafety
Jozef Pukalovič SVK bežec štafety
(80 relays)

© 2017 o.z. S SLOVAK ULTRA TRAIL all rights reserved.