Štartová listina - ultra jednotlivci

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Zverejnená štartovná listina obsahuje IBA bežcov a štafety, pri ktorých boli úplne a správne vyplnené všetky povinné údaje! Údaje si účastníci upravujú sami po prihlásení sa na www.predpredaj.sk. V prípade akejkoľvek reklamácie registrácie je potrebné kontaktovať helpdesk predpredaj.sk:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., +421 2 577 85 500
Pondelok – Piatok, 08:30 – 16:00 hod

ULTRA RUNNERS - STEFANIK TRAIL 2018

Ultra runners, individuals, 2018
Krstné meno / First name Priezvisko / Last name Štát / Country Športový klub / Sports club
Last modified:
Baláži Robert SVK CEPro
Barčin Peter SVK
Bartek Peter SVK UltraFans
Belianský Anton SVK AK Baník Prievidza
Benko Braňo SVK HK James Moldava nad Bodvou
Blažek Zdeno SVK S.T.O.P.A.
Bordáč Marián SVK Kolečko
Božoň Slavo SVK
Brestovanský Peter SVK LAZY RUN
Bucha Boris CZE
Bucha Jaroslav SVK
Buchinger Julian AUT
Buchinger Reinhard AUT
Bundzel Marián SVK ecpsk
Čermín Radek CZE SK Pleš
Černý Martin SVK Run For Fun
Chovanec Miroslav SVK
Chromý Miloš CZE Stínová vláda
Cibula Peter SVK
Čižmár Peter SVK
Daxner Jakub CZE
Dinka Robert SVK OZ Plamienok
Divko Miroslav SVK
Dragúň Pavol SVK
Drenková Viola SVK TriPe Liptov
Drgoňa Braňo SVK DNF
Duman Matej SVK
Ďurajka Jozef SVK
Ďuriš Adam SVK
Dvořáková Martina CZE EXTRA Brno
Dzurenda Lukas SVK Technická Akadémia SNV
Esterka Jaroslav SVK E100
Eugeni Andrea ESP Muchavida team
Fait František CZE Gerontclub
Fančovič Maroš SVK
Faron Filip CZE
Filo Branislav SVK Bánovskí behúni
Fonseca David PRT
Fontány Marián SVK
Freynhofer Bettina AUT Bjak's Trailrunning Team Austria
Galanský Ľubomír SVK Alpin Club Lokomotíva Bratislava
Gelčinský Ľuboš SVK ULTRA Boľavé nohy
Gombalová Miluše CZE TIANDEFM
Grunert Adrian SVK Salamun
Halmeš Peter SVK VPA Metal
Hantak Branislav SVK APOLLO Bratislava Baseball&Softball
Hinca Branislav SVK Trilkinson
Hofman František CZE Triatlon Býšť
Horniak Martin SVK
Hornik Peter SVK
Horník Patrik SVK Irmsport.sk/Salming Slovakia
Hrenák Daniel SVK M.R.C.I.N.A.
Hric Martin SVK Hrom do piecky!
Hricko Andrej SVK
Hroššo Marek SVK stefaniktrail.sk
Hrubala Richard SVK
Hrúz Jozef SVK BERNOHY
Hurajt Marek SVK
Jakabovic Pavol SVK
Janíček Jaro SVK TriPé Liptov
Jankola Ján SVK MK Tvrdošín
Jedlička Marcel SVK
Jerabek Jakub CZE CLAREMONT road runners
Jones David CZE Bohnicky Blues
Juričko Peter SVK Liga lanovka
Kaintz Marek SVK
Kik Tomasz POL
Kimák Jozef SVK klub bežcov Stropkov
Klinovský Michal SVK ULTRA Boľavé nohy
Klobučník Igor SVK kornspitz team
Knížat Peter SVK bernosport.sk
Kočíb Pavel CZE
Kotrus Frankie UAE
Kovacova Katarina SVK
Kovár Marek SVK Nitra
Krajč Marcel SVK ŠK Jablonica
Krajňak Maroš SVK
Kubirita Ján SVK LEMUR
Kučera Martin SVK #RobertTheUtekajuciZajac
Kúdeľová Michalka SVK SVETIELKO NÁDEJE
Kunčev Marian SVK
Kušnier Martin SVK Fatranskí vlci
Lamers Theo NLD Peelrunners Horst
Lenčéš Robert SVK Carpathian Run & Walking Team
Lešták Peter SVK James Bratislava
Leysek Bohuš SVK Infinity
Lindenhill Jana SVK
Lopušný Patrik SVK 3NT
Loškár Andrej SVK
Luftensteiner Jochen AUT Sparkasse TriaTeam Wallsee
Magdolen Marián SVK
Magula Milan SVK Ready2Run
Majo Palko SVK Pekaren Kvetoslavov
Majtan Milan SVK
Malček Ľubomír SVK IZ 30,41
Marek Ján SVK NakiRun Stará Turá
Marťák Marek SVK
Martinovský Petr CZE SK BABICE
Matiaško Pavol SVK GASTROM-Karpatskí vlci
Matisko Peter CZE run4ever
Mičo Tomáš SVK ESET
Minaroviech Martin SVK Svetielko nádeje
Nemrava Peter SVK Záhorácky frišký tím
Nemrava Pavlíková Zdenka SVK KST Jablonica
Neradovič Martin SVK MTB Kolečko
Nosáľ Vladimír SVK Fatranskí vlci
Obuch Jan SVK
Ondreas Peter SVK TJ Partizan Liptovsky Mikulas
Oravec Peter SVK Trixbike
Orgoň Alojz CZE SK Pleš
Orogváni Andrej SVK Severný živloplaz
Orság Matej SVK All4Run Košice
Országh Milan SVK 12 z Ivanky
Pačes Jan CZE run4ever
Pala Mojmír CZE KBB-Klub Beskydských Běhen
Palásek Aleš CZE Paldové
Paliga Márius SVK Liga Lanovka
Pauček Miroslav SVK
Paulen Jozef SVK 12 z Ivanky
Paulínyová Radka SVK Mountain horizons
Pavuk Marian SVK Aquasport Levice
Pazdziora Aleš CZE Light BIKE
Petkov Radovan SVK Kompava.sk
Pindeš Miro SVK CHUPAKABRA
Plačko Martin SVK ŠK Bradlan Brezová
Pôbiš Marek SVK Karpatský tulák
Polkoráb Richard SVK Karpatskí vlci
Popelár Michal SVK
Porubčan Pavol SVK Jogging klub Dubnica / SOITRON
Prčina Ivan SVK
Priadka Marián SVK Trail Runners Trnava
Púčik Ondrej SVK
Repta Michal SVK Sanasport Runners Brno
Révayová Katarína SVK Bodka
Risa Lubos SVK Cyklomax Poprad
Roll Martin SVK Lenovo
Sabela Tomáš SVK TOM Líšťatá Staškov
Šatka Vladimír SVK PLAMIENOK
Schmidt Jette DNK Blovstrød Løverne
Schvarcz Jozef SVK
Sedláček Tomáš SVK ATLAS Žilina
Sekely Andrej SVK
Sekér Martin SVK Trilkinson/ZSE Run
Slezak Slavomir SVK S.T.O.P.A
Sloboda Šimon SVK Sanasport Runners Bratislava
Šmihál František SVK Mountain horizons
Solich Roman CZE
Šoltýs Andrej SVK LUXURIO
Sorad Anton SVK TBM
Soukup Pavel SVK Karpatskí vlci
Sovič Pavol SVK Priatelia Behu Ležérneho
Spanko Jaroslav SVK Bubu
Šranc Michal SVK Body Beat Workout
Stehlík Michal SVK bernosport.st
Štěpánek Zdenek CZE SanasportRunners Bratislava
Stieranka Marek SVK
Stieranka Ondrej IRL N/A
Šudý Marián SVK
Šuhajda Milan SVK BK BOSORÁCI
Šulko Dávid SVK
Švarc Roman SVK Poprad
Švrček Filip CZE Lednice
Székely Jozef SVK Bežíš? Ježiš?
Tallo Pavol SVK Cesta SNP/Moundelez
Teplica Juraj SVK Extreme Obstacle Runners
Tevec Maroš SVK Liga Lanovka
Toman Jiří CZE Sanasport Runners
Tomášek Jan CZE
Toth Viktor SVK
Ťulák Radoslav SVK BOKER SK s.r.o.
Uhrin Bohumil SVK Slovnaft a.s.
Uriča Michal SVK Salamander Trail
Valach Peter SVK Zvolen
Veverka Jozef SVK JVUT
Vondrková Nela CZE
Wiebauer Tomáš SVK www.sansport.sk
Zamora Jozef SVK arbe team
Žiak Milan SVK
Zigo Branislav SVK
Žila Ján SVK Liga Lanovka
Žilinčár Dávid SVK OSSR
Zvolánek Richard SVK ARChMAX SK/ JULBO SK
Zymberi Robert SVK M.R.C.I.N.A.
(183 rows)

© 2018 o.z. S SLOVAK ULTRA TRAIL all rights reserved.